CerpiecBlog

Ogólne

Laserowa korekcja wzroku Gliwice: nie musisz martwić się noszeniem okularów

4.jpg

Niejedna osoba wolałaby w swoim życiu nie nosić okularów, mimo że ma wadę wzroku. Wydawać by się mogło, że albo z nich zrezygnujemy, męcząc siebie i nasze oczy, a przy tym niejednokrotnie pogarszając swoją wadę, albo musimy się męczyć w oprawkach lub soczewkach kontaktowych. Nic bardziej mylnego, ponieważ istnieje jeszcze trzecia, dużo wygodniejsza alternatywa.

Sokoli wzrok niezbędny do pracy

Oprócz tego, że dla niektórych noszenie okularów to przykry obowiązek, bo wydaje im się, że gorzej wtedy wyglądają, istnieją zawody, gdzie takie wady mogą sprawić, że zamknięta będzie przed nami ścieżka kariery. Mając dużą wadę wzroku nie ma bowiem mowy o pracy jako pilot, strażak czy w kopalniach, a nawet pracach na wysokościach. Dlatego dobrze wiedzieć, że jest alternatywa i nie musimy męczyć naszego wzroku ani rezygnować z wymarzonego zawodu.

Korekcja wzroku – szybka i bezbolesna

Tym sposobem jest laserowa korekcja wzroku Gliwice. Zabieg jest mało inwazyjny, a pacjent bardzo szybko dochodzi do pełnego zdrowia. A skutkami możemy cieszyć się czasem nawet do końca życia. Wszystko dedykowane jest osobom, które skończyły 21 rok życia, a co najważniejsze, nie zmienia im się wada wzroku, a przynajmniej nie pogorszyła się przez ostatni rok. Takie osoby mogą zostać zakwalifikowane do zabiegu.

Przed zabiegiem czekają nas badania

Zabieg jest zupełnie bezpieczny, ale wcześniej należy przejść szereg badań, aby zostać zakwalifikowanym do niego. Wszystko odbywa się podczas jednej wizyty u okulisty. Badania przede wszystkim określają rodzaj i wielkość wady, a także przeprowadzana jest ocena ogólnego stanu zdrowia, które musi być dobre podczas zabiegu, pacjent sprawdzany jest również pod kątem chorób, które wykluczają możliwość wykonania zabiegu, jakim jest laserowa korekcja wzroku Gliwice.

Przygotuj się do zabiegu, a następnie ciesz dobrym wzrokiem

Aby przygotować się do zabiegu przede wszystkim należy przestać używać soczewek kontaktowych na dwa tygodnie przed jego datą, a także zrezygnować z okularów na 4 tygodnie wcześniej. Na wizycie kwalifikacyjnej poddajemy się serii badań, a następnie wykonywany jest zabieg, po którym od razu możemy wyjść do domu. Następnie możemy cieszyć się z dobrego wzroku, który nie ma już wad i nie przeszkadza nam w codziennym życiu.

PODOBNE WPISY

----------------------------

http://forum.mjakmama24.pl/threads/10565-dentysta-z-podej%C5%9Bciem-do-dziecka/page2

http://bilanx.slask.pl/czy-pomoce-optyczne-dla-niedowidzacych-rzeczywiscie-moga-pomoc-na-co-dzien

http://tychy.naszemiasto.pl/forum/temat/dentysta,314605,1,t,id,n.html#odpowiedz-80536

http://kobitki.phorum.pl/viewtopic.php?p=38447#38447

http://forum.polki.pl/showthread.php?20696-Pierwsze-soczewki-kontaktowe&p=1078037&posted=1#post1078037